Energo-Pasja 2018

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
28 lutego 2018

Dyrekcja Zespołu Szkół Elektryczno- Mechanicznych w Legnicy z przyjemnością informuje, że dnia 6 kwietnia 2018 r. w naszej szkole odbędzie się kolejna edycja imprezy dla gimnazjalistów „VIII Gimnazjalna Bitwa  ENERGO-PASJA”.

energopasja

 

Celem tego przedsięwzięcia jest połączenie dobrej zabawy z  edukacją, promocją miasta, szacunkiem do jego kultury i środowiska. Tegoroczne zmagania gimnazjalistów inspirowane będą szczególnym wydarzeniem, a mianowicie, setną rocznicą odzyskania niepodległości przez naszą Ojczyznę.

Do współzawodnictwa zapraszamy czteroosobowe drużyny gimnazjalne wraz z opiekunami. W centrum miasta oraz w siedzibie naszej szkoły, będą one miały do wykonania zadania z różnych dziedzin. W naszej szkole z tych, które znamy najlepiej: informatyki, elektroniki oraz podstaw elektryki.

Jak w poprzednich latach prosimy o wcześniejsze przygotowanie zadania polegającego  na zaprezentowaniu (w formie wywiadu, scenki, dramy itp.) wybranej postaci historycznej lub legendarnej związanej z odzyskaniem niepodległości Polski. Prezentacja wywiadu odbędzie się przed publicznością i jury. Czas trwania prezentacji - 5-7 min. Dodatkowo oceniane będzie przebranie.

Mamy nadzieję, że Państwa drużyna weźmie po raz kolejny udział w zabawie i zmierzy się z innymi uczestnikami w przygotowanych przez nas konkurencjach.

Galeria

  • Powiększ zdjęcie logo energo pasja

    logo energo pasja

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2018-02-28
Data publikacji:2018-02-28
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Administrator
Liczba odwiedzin:1065