DROGA MŁODZIEŻY

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
1 września 2020

DROGA MŁODZIEŻY ZESPOŁU SZKÓŁ ELEKTRYCZNO-MECHANICZNYCH W LEGNICY!

Witam Was serdecznie po dwumiesięcznej przerwie w nauce i szkolnych obowiązkach, która -jestem tego pewna - zarówno dla uczniów jak i nauczycieli minęła zbyt szybko. Bo tak to już jest, że czas płynie nieubłagalnie a najpiękniejsze chwile w życiu przemijają najszybciej. Mam nadzieję że podczas tych wakacji, chociaż nietypowych bo w obliczu pandemii koronawirusa , przeżyliście wiele pięknych dni , zawarliście nowe znajomości i przyjaźnie, a przede wszystkim nabraliście siły i energii  do dalszej nauki.

Jak zauważyliście , zaczęliśmy  nowy rok szkolny w skromnie i cicho bez  uroczystości . Tylko klasy 1 uczestniczyły w krótkim apelu.

W nowym roku szkolnym 2020-21 czeka nas wszystkich wiele pracy. Być może po raz kolejny staniemy przed wyzwaniem zdalnego nauczania. Musimy więc zmobilizować wszelkie siły i środki by ten rok szkolny nie był stracony a wręcz przeciwnie, byśmy mogli sprostać wszystkim trudnym zadaniom i abyście z sukcesem mogli w późniejszym czasie przystąpić do egzaminów maturalnych i zawodowych.

Przy tej okazji bardzo Was proszę o przestrzeganie regulaminów związanych z funkcjonowaniem szkoły w okresie zapobiegania i zwalczania COVID-19, uważajcie na siebie, dbajcie o zdrowie swoje i innych , zakrywajcie usta i nos , zachowujcie dystans społeczny o ile jest to możliwe i często myjcie i dezynfekujcie ręce.

Na koniec , z okazji rozpoczynającego się nowego roku szkolnego 2020-21 pragnę złożyć wszystkim najserdeczniejsze życzenia wszelkiej pomyślności. Wszystkim uczniom Technikum nr 5 życzę aby zdobywanie wiedzy i kolejnych umiejętności niosło ze sobą radość i zadowolenie . Życzę wielu sukcesów w nauce, realizacji zamierzeń i spełnienia marzeń. Niech każdego dnia towarzyszy Wam świadomość, że najważniejszym celem szkoły jest pomóc każdemu uczniowi stać się lepszym, mądrzejszym i dojrzalszym. Życzę Wam aby rozpoczynający się rok szkolny był wspólną drogą do rozwoju waszego i naszego

Nauczycielom i wychowawcom życzę aby Państwa oddanie , pasja i profesjonalizm w nauczaniu i  wychowywaniu młodego pokolenia stały się źródłem satysfakcji, by zawsze niosły ze sobą poczucie spełnienia . Życzę Państwu wielu osiągnięć w pracy zawodowej, uznania w środowisku lokalnym i poczucia dumy z własnego udziału w kształtowaniu młodych pokoleń Polaków.

Szanownym gościom życzę zadowolenia ze współpracy ze szkołą , w poczuciu odpowiedzialności za dobro naszej młodzieży.

Rok szkolny 2020-21 uważam za rozpoczęty .

POWODZENIA :)  dyrektor ZSEM Violetta Aktanorowicz.

 

 

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2020-09-01
Data publikacji:2020-09-01
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Administrator
Liczba odwiedzin:124